ZAGŁOSUJ NA SIERAKOWO W BUDŻECIE OBYWATELSKIM

Od 5 do 15 października 2015 r. każdy mieszkaniec Gminy Rawicz, który ukończył 16 lat może zagłosować na wybrany przez siebie projekt w Budżecie Obywatelskim. Mieszkańcy Sierakowa wspólnie z uczniami z naszego gimnazjum złożyło 3 projekty, po jednym w każdej kategorii:

  1. Projekty młodzieżowe – nr na liście – Urządzenia Street Workout (miejsce: teren przy krytej pływalni w Rawiczu) – 46 227,84 zł.
  2. Projekty inwestycyjne – nr 19 na liście – Budowa oświetlenia na ul. Leśnej w Sierakowie – 10 lamp – 70 000 zł.
  3. Projekty małe – nr 5 na liście – Modernizacja Galerii na piętrze (Gimnazjum w Sierakowie) – 19 900 zł.

UWAGA: Głosować można tylko na jeden  projekt w każdej kategorii.

Gorąco zachęcam do głosowania na nasze projekty. Sami bezpośrednio możemy przyczynić się do zmiany naszego otoczenia oraz rozwiązać problemy życia codziennego z jakimi borykają się mieszkańcy Sierakowa. Być może w przyszłym roku znajdzie się projekt, który będzie dotyczył bezpośrednio Waszego środowiska. Pokażmy, że mieszkańcy Sierakowa w takich chwilach potrafią się zjednoczyć i mówić jednym głosem. Namówmy rodzinę i znajomych aby Nas poparli, liczy się każdy głos.

System głosowania jest bardzo prosty: udajemy się do Biura Obsługi w Urzędzie Gminy w Rawiczu i tam wypełniamy wniosek lub głosujemy przez internet i wypełniamy wniosek online ( wystarczy zaznaczyć, które projekty wybieramy oraz wpisujemy imię, nazwisko, adres zamieszkania oraz pesel, zaznaczamy również wszystkie pola z gwiazdką). Wystarczy kliknąć na link poniżej i oddać swój głos:

http://www.rawicz.pl/nasze-miasto/budzet-obywatelski-gmina-rawicz/g%C5%82osowanie.html

z poważaniem sołtys Sierakowa Robert Bałuniak