DOFINANSOWANIE NA TERMOMODERNIZACJE ORAZ WYMIANY ŹRÓDŁA CIEPŁA W BUDYNKACH JEDNORODZINNYCH

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu w marcu i maju bieżącego roku ogłosi nabór na realizację Programów Priorytetowych obejmujących finansowanie przedsięwzięć w ochronie środowiska, realizowanych przez osoby fizyczne:

Termomodernizacja budynków mieszkalnych jednorodzinnych „TERMO-2017” 

W ramach tego programu będą dofinansowane prace termomodernizacyjne w budynkach jednorodzinnych wybudowanych przed rokiem 1999 tj. przed datą wejścia w życie Ustawy o wspieraniu przedsięwzięć termomodernizacyjnych (Dz.U. 1998 nr 162, poz. 1121) w tym: ocieplenie ścian zewnętrznych, dachów, stropodachów, podłóg na gruncie, stropów nad/pod nieogrzewanymi pomieszczeniami oraz wymiana stolarki okiennej i drzwiowej, bram garażowych.

Wymiana źródła ciepła w budynkach jednorodzinnych i lokalach mieszkalnych „PIECYK-2017”

Ten program jest skierowany dla osób, które chcą modernizować lub wymienić źródło ciepła wraz z ewentualną modernizacją/wymianą instalacji c.o. i c.w.u., w tym: zakup i montaż kotłów olejowych, kotłów gazowo-olejowych, ogrzewania elektrycznego, wymiennika ciepła/węzła cieplnego, kotłów na paliwo stałe.

Wszystkich zainteresowanych chcących zapoznać się z możliwościami finansowania zapraszamy na spotkanie z przedstawicielami Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu w środę 1 marca o godz. 13.00 – sala Sesyjna Urzędu Miejskiego Gminy Rawicz, w Rawiczu, ul. Piłsudskiego 21.