Imprezy

-8 lipiec 2018 r. – Rajd Rowerowy – start strzelnica w Sierakowie

-16 czerwiec 2018 r. – Festyn Rodzinny – Dzień Dziecka – ROD Zielony Fort

-3 czerwiec 2018 r. godz. 14-18 – Piknik Sportowy – kąpielisko i strzelnica w Sierakowie

-13 maj 2018 r. godz. 7-11 – Zawody Wędkarskie – zbiornik ROD Zielony Fort

-19 września 2015 r. o godz. 16.00 na boisku w Dąbrówce odbędzie się festyn pod nazwą SĄSIEDZKA PYRA. Organizatorem festynu jest Partnerstwo Na Rzecz Rozwoju Lokalnego Gminy Rawicz. Oprócz zawodów sołeckich, w których będą brały udział 9 osobowe drużyny z 7 sołectw ( w tym z Sierakowa ) oraz drużyna z MOPS-u, organizatorzy przygotowali liczne atrakcje dla dzieci, ognisko z kiełbaskami, degustacje wypieków oraz potraw z pyry przygotowanych przez gospodynie poszczególnych wsi. Impreza zakończy się zabawą taneczną. Organizator zaprasza wszystkich mieszkańców Sierakowa do wzięcia udziału w festynie.

-12 lipca 2015 r. niedziela Rajd Rowerowy, start godz. 13.00 w Iźbicach dalej Żylice-Sierakowo-Łaszczyn-Żołędnica-Zakrzewo-Konarzewo-Dąbrówka-Iźbice. My startujemy od Sierakowa godz. 13.30 parking Gimnazjum, kończymy również w Sierakowie. W Iźbicach odbędzie się festyn kończący rajd z konkursami i ogniskiem. Organizatorem rajdu jest Porozumienie Partnerskie Na Rzecz Rozwoju Lokalnego Gminy Rawicz, którego jesteśmy członkiem od 8.04.2015.

-6 czerwca 2015 r. sobota Festyn Rodzinny połączony z Dniem Dziecka – miejsce ROD Zielony Fort godz.  16.00. O godz.14.00 bajki dla najmłodszych Kino Promień. Organizator Sołectwo Sierakowo i ROD Zielony Fort. Partnerzy: sklep motoryzacyjny ART-ZBYT, biuro podróży ARTEX, sklep mięsny P. Karola Jakubowskiego, sklep z art. ogrod. MAGRA, sklep wielobranżowy P. Karola Golembki, salon kosmetyczno – fryzjerski „Wenecja” Anna Barańska, Dom Kultury w Rawiczu, p. Beata Niepiekło-Bąk, p. Malwina Kamień, p. Wiesława Kładny, p. Robert Bałuniak.